Velké reality k pronájmu v okrese Karviná Havířovsko, strana 2

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
44 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
U Závor

Ve výhradním zastoupení majitele, Vám nabízím k pronájmu obchodní prostor o velikosti 35m2, které se nacházejí v přízemí budovy v průmyslové...

Vloženo 14. 5. 2026
Cena:
170 Kč za m²/měsíc

Nabízíme k pronájmu soubor nebytových prostorů, tvořené skladovacími prostory, kancelářemi, sociálním zařízením a expedicí. (ideální např. pro E-shop,...

Vloženo 2. 10. 2024
Cena:
98 Kč za m²/měsíc

Pronájem restaurace s možností bydlení | Havířov – Šumbark Nabízíme k pronájmu prostornou restauraci a možností využití dalších pater k bydlení, kancelářím...

Vloženo 5. 1. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Okrajová

Nabízím k pronájmu moderní bytovou jednotku o dispozici 2+kk v novostavbě Rezidence Podlesí v oblíbené části Havířov-Podlesí. Bytová jednotka se nachází...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
14 500 Kč za měsíc
Dlouhá třída

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčního prostoru o velikosti 70m2 v suterénu atraktivního komplexu na Dlouhé třídě v Havířově. Tento...

Vloženo 16. 5. 2026
Cena:
10 000 Kč za měsíc
9. května

Nabízíme pronájem komerčních prostor o velikosti od 2 500 m² do 47 429 m²- BEZ PROVIZE. Tyto prostory jsou ideální pro lehkou výrobu, logistiku...

Vloženo 4. 9. 2025
Cena:
Cena na dotaz
Marie Pujmanové

Nabízíme pronájem krásného bytu 2+1 na ul. Marie Pujmanové, Havířov Šumbark. Byt se nachází 3.NP/6.NP v domě po revitalizaci, naproti novým obchodům,...

Vloženo 2. 4. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Dlouhá třída

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 65 m², nacházející se v obchodním domě Permon v Havířově, konkrétně na Dlouhé třídě v části obce...

Vloženo 1. 4. 2026
Cena:
10 340 Kč za měsíc
Na Polanech

Nabízíme k pronájmu moderní rodinný dům 4+KK s možností budoucí koupě. Tato novostavba se nachází na pozemku o výměře 1600m2 nedaleko těrlické...

Vloženo 10. 4. 2026
Cena:
35 000 Kč za měsíc
E. F. Buriana

Pronájem komerčního prostor o celkové výměře 311 m2, nacházející se v přízemí budovy na ulici E. F. Buriana, v centru města Havířova. Vstup...

Vloženo 5. 12. 2025
Cena:
48 000 Kč za měsíc
Zřídelní

Nabízíme k pronájmu prostorný, dvoupatrový rodinný dům 4+1 se zahradou, pergolou a terasou. Dům je celkově zateplený, podsklepený a oplocený. Zastavěná...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
26 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu nemovitost v lokalitě Hořanská, Horní Suchá. Tento prostorný objekt s užitnou plochou 1.024 m2 výrobnch nebo skladových...

Vloženo 3. 3. 2026
Cena:
100 000 Kč za měsíc
Rušná

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem bytu 1+1 v Havířově. Slunný byt o velikosti 38m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží, je dispozičně velmi...

Vloženo 13. 2. 2026
Cena:
7 500 Kč za měsíc
Lidická

Hledáte nové prostory pro prodejnu nebo kancelář? Pojďte se s námi podívat do areálu Semag na ulici Lidická v Havířově-Šumbarku. Budova se rozkládá na...

Vloženo 23. 2. 2024
Cena:
5 729 Kč za měsíc
Nový Svět

V zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu travnatý pozemek, který se nachází v Havířově, v oblasti Nového Světa. Pozemek o celkové výměře 5539 m2...

Vloženo 27. 3. 2026
Cena:
5 000 Kč za měsíc

Nabízíme skladové haly, které se nachází v obci Horní Suchá v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji, Areál umístěn mezi dálnicemi D1 a D48 (Ostrava...

Vloženo 23. 2. 2026
Cena:
Cena na dotaz
Lidická

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu obchodní prostory po bývalé Lékárně, které se nacházejí v přízemí budovy v průmyslovém areálu Semag na ulici Lidická,...

Vloženo 20. 1. 2026
Cena:
17 327 Kč za měsíc
U Pošty

Hledáte komerční nemovitost po kompletní rekonstrukci pro větší firmu ? Nabízíme k pronájmu komerční budovu s výbornou polohou 5 min autem od centra...

Vloženo 14. 1. 2026
Cena:
150 Kč za m²/měsíc
Dlouhá třída

Nabízíme k pronájmu kancelář resp.obchodní prostor v obchodním domě PERMON v Havířově - Podlesí.Jedná se o prostor o velikosti 14 m2 s vlastním...

Vloženo 13. 2. 2026
Cena:
4 500 Kč za měsíc
Dělnická

Nabízíme Vám exkluzivně pronájem komerčního prostoru o celkovém rozměru 85m2 v moderní budově Crystal Park Havířov - Prostřední Suchá. Krásné...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
9 900 Kč za měsíc