Sousedé
(1/8)
Fotka 2
8 700 Kč/měsíc
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně energií / 2-lůžkový pokoj
ID nemovitosti:4575
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:20 m2
Užitná plocha:20 m2
Datum aktualizace:31. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem jednotlivých pokojů bytové jednotky v rodinném domě, kde se nachází 4 samostatné pokoje, které mají společné sociální zařízení a společný kuchyňský kout, u domu je každému ubytovanému k dispozici zahrada, pokoje jsou 2-3 lůžkové, nejlépe k ubytování agenturních zaměstnanců - více informací na uvedeném telefonu. Uvedená cena je za 2-lůžkový pokoj s energiemi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
4575
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
20m2
Užitná plocha
20m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Radek Peřina
Radek Peřina
Zobrazit
kontakt
Reality Vysočina, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé