Sousedé
(1/17)
Pronájem - atraktivní byt se zahradou na náměstí -
23 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: +energie, peněžitá jistota 2 nájmy
ID nemovitosti:1696
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:176 m2
Plocha pozemku:174 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu atraktivní byt o velikosti 5+kk se zahradou a parkovacím stáním v domě na hl. náměstí. Působivý interiér, moderní kuch. linka se spotřebiči, obývací pokoj s okny do náměstí, 2 menší pokoje směrem do zahrady (jeden byl využíván jako šatna a je vybaven skříněmi), 2x soc. zařízení (toaleta s umývátkem, koupelna se sprchou a v podkroví koupelna s vanou), v podkroví 2 prostorné pokoje, technická místnost pro kotel s prostorem pro pračku. Vytápění ústřední plynové, podlahy dřevěné, obložkové zárubně, okna dřevěná, sklípek v suterénu přístupný z terasy. Napojení na internet, videotelefon, zahrada je uzavřená s krytou pergolou (oplocená). Peněžitá jistota 2 nájmy. Volný ihned. Provizi platí nájemce. ENB G (nepředkládá se - nachází se v MPR)..

Základní údaje

ID nemovitosti
1696
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
176m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Lorencová
Lenka Lorencová
Zobrazit
kontakt
CONSULT VK Litomyšl, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé