Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
5 388 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:6729
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:93 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:25. července 2018
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie121 kWh/m2

Popis nemovitosti

Pronájem bytu v Litvínově o velikosti 4+1 v ul. Bezručova 1709/873. Do bytu bude dodána NOVÁ KUCHYŇSKÁ LINKA! Rekonstrukcí prošla v minulosti koupelna, lina jsou původní. Dominantou bytu jsou dva balkóny! Jde o velice žádanou lokalitu v oblasti zeleně, možnost parkování u domu a možnost trvalého bydliště. Ideální bydlení pro rodinu. Kauce: Ve výši 1 - 2 násobku holého nájmu. Poplatek u smlouvy: 5 388,- Kč.

Základní údaje

ID nemovitosti
6729
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
93m2
Patro
10
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - CPI BYTY Litvínov
CPI BYTY Litvínov
Zobrazit
kontakt
CPI BYTY, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde