Sousedé
13 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Plus zálohy na energie a služby cca 8.000 Kč/měs.
ID nemovitosti:355274
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:93 m2
Plocha pozemku:93 m2
Datum aktualizace:7. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt, nebo dům k podnájmu?
Exkluzivně nabízíme prostorný čtyřpokojový byt (dům) umístěný v Sedlci-Prčici. Průběžně udržovaný, v dobrém stavu a ihned k nastěhování. Dispoziční řešení místností viz půdorysy. Místnosti jsou rozmístěné ve dvou podlažích, nájemci by tedy neměli vadit schody. V případě zájmu je možné využívat i pátý pokoj, například jako kancelář.

Videoprohlídka zde: https://youtu.be/7PoMW57oaEc

Dům je vhodný pro maximálně čtyřčlennou rodinu a pro podnájemce bez domácích koček a domácích psů. Nekonfliktního venkovního psa je možné umístit na zahradu do psí boudy.
Částka splatná předem činí 28.730 Kč a obsahuje nájemné na první měsíc a vratnou kauci. Zálohy na energie a služby ve výši cca 8.000 Kč se přepisují na nájemce.

V Sedlci-Prčici je veškerá občanská vybavenost, včetně školky, školy, lékařů, obchodů, kostelů, čerpací stanice, restaurací, atd. V okolí překrásná, nezničená krajina.
Sjezdovky Monínec a Kvasejovice a udržované běžecké stopy pouze pár minut od domu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
355274
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
93m2
Užitná plocha
93m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jiří Dráb
Jiří Dráb
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Drive

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé