Sousedé
(1/25)
6 289 Kč/měsíc
ID nemovitosti:365837
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:79 m2
Plocha pozemku:78 m2
Datum aktualizace:28. srpna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu 4+1 o rozloze 79m2 s velkou lodžií a komorou. Byt se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem na okraji sídliště v Litvínově - Janově. S možností parkování před domem.
Skládá se ze tří samostatných ložnic, prostorného obývacího pokoje z kterého je přístup na velkou lodžii, která nabízí krásný výhled na okolí. Všechny pokoje jsou světlé a prostorné. Byt je vybaven kuchyňskou linkou a kombinovaným sporákem. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. WC je samostatné vedle koupelny. Komora nabízí dostatek úložného prostoru pro osobní věci.
Cena podnájmu pro 1 osobu činí 6.289,- Kč/měsíc. Zálohy na služby spojené s užíváním bytu činí 2.876,- Kč, bez záloh na elektřinu a plyn. Elektřinu i plyn (na vaření) si hradí podnájemce svým jménem dle jeho spotřeby. Celková cena podnájmu měsíčně pro jednu osobu činí 9.165,-Kč . Každá další osoba v bytě + 600,-Kč záloha na vodu. Maximálně čtyři osoby. Volný ihned po odsouhlasení podnájmu družstvem.
Při podpisu podnájemní smlouvy bude podnájemcem uhrazena vratná kauce ve výši 10.000,- Kč, dále poměrné nájemné za měsíc, na který bude zájemce byt užívat a provize za zprostředkování.
Okolí nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek, v blízkosti se nachází les . Pro děti je k dispozici dětské hřiště přímo za domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost - obchody, škola, školka, park, restaurace, MHD, aj.
Více informací Vám rád sdělím a byt Vám ukáži při osobní prohlídce.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
365837
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
79m2
Užitná plocha
79m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Zdeněk Haslberger
Zdeněk Haslberger
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Non Stop

© 2023 Sousedé