Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
Pronájem - moderní byt 3+kk na náměstí v Litomyšli
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:1414
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:26. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem atraktivního bytu 3+kk ve IV.NP v domě na Smetanově náměstí v Litomyšli. Byt má podlahovou plochu cca 86 m2. Dispozice: vstupní hala s úložným prostorem, toaleta, koupelna (vana, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, prostor pro pračku, plynový kotel), pokoj, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s barovým pultem. Možnost užívání půdního prostoru přístupného z bytu, možnost sušení prádla v sušárně na podlaží, kde se nachází byt. V suterénu sklepní kóje. Možnost užívání zahrady po dohodě s ostatními obyvateli. Byt je volný ihned, energie budou přehlášeny na nájemce, peněžitá jistota 2 nájmy, nájemce hradí provizi a sepsání nájemní smlouvy. PENB - G (dům v městské památkové rezervaci - nevyžaduje se).

Základní údaje

ID nemovitosti
1414
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Užitná plocha
86m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lenka Lorencová
Lenka Lorencová
Zobrazit
kontakt
CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., real. a znal. kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde