Sousedé
(1/12)
15 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena bez nákladů na služby a energie, včetně provize RK
ID nemovitosti:816679
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:63 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k podnájmu prostory pro bydlení o dispozici 3+1 o výměře 62 m2, které se nachází v 1. patře historického domu na náměstí. Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel a elektrické přímotopy. Vodu ohřívá bojler, který je umístěn ve vybavené kuchyni. Čáslav je pěkné historické město s plnou občanskou vybaveností, sportovišti a lázněmi. V případě zájmu je možné pronajmout garáž, která je přímo v domě. Neváhejte, kontaktujte makléře a domluvte si s ním termín prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Kamenná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
816679
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
63m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jaromír Vániš
Jaromír Vániš
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé