Sousedé
(1/10)
8 000 Kč/měsíc
Poplatky:
8000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , bez provize RK
ID nemovitosti:814067
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:95 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+1 o celkové ploše 95 m?. Bytová jednotka se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu v centru Litvínova. Byt se skládá z chodby, kuchyně, koupelny, toalety, obývacího pokoje, ložnice a jednoho průchozího pokoje. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Byt nyní prochází částečnou rekonstrukcí. Před podpisem smlouvy je nutné složit nájemné ve výši 8 000 Kč a provizi RK ve výši 10 000 Kč. Energie nejsou součástí nájmu. Majitel si vyhrazuje právo pronajmout byt pouze pracujícím. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
814067
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
95m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Kateřina Srpová
Bc. Kateřina Srpová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé