Sousedé
(1/10)
1
31 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + Poplatky 850 Kč/ osoba + energie
ID nemovitosti:99925
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:100 m2
Datum aktualizace:11. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt s velmi prakticky řešenou dispozicí situovaný přímo na Vítězném náměstí a se skvělou občanskou a dopravní vybaveností v nejbližším okolí.Tato kompletně zrekonstruovaná jednotka je ideálním řešením např. pro menší rodinu, či pro pár, který vyžaduje dostatek prostoru. Díky ložnicím orientovaným do vnitrobloku zde můžete očekávat klidný spánek, přestože se dům nachází přímo u Vítězného náměstí v rušné ulici Svatovítská. Velkorysá kuchyně je propojená s obývacím pokojem a směřuje právě do Svatovítské ulice. Je proto potřeba počítat se zvýšenou hlučností v těchto místnostech. Na praktičnosti přidává samostatná toaleta či rozměrná šatna/komora. Úložné prostory doplňuje druhá komora, která se nachází v jedné z ložnic. Ložnice disponují výhledem do zahrady plné zeleně. Zahrada je také přístupná pro nájemce. Koupelna disponuje vanou se skleněnou zástěnou (zástěna není na fotografiích).K nastěhování připraveno ihned. Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
99925
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
100m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Tomáš Chovanec
Mgr. Tomáš Chovanec
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé