Sousedé
(1/8)
Fotka 1
10 300 Kč/měsíc
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:10373
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:55 m2
Užitná plocha:55 m2
Datum vložení:13. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bytová jednotka se nachází v 6. NP panelového domu, který stojí v ulici Moskevská.Dům je revitalizován - plastová okna, fasáda včetně zateplení, střecha, vstupní prostory.Vyzděná koupelna je společná s toaletou - keramický obklad a dlažba.K bytu náleží komora.Nájemné činí 10.300,- Kč + 700,- Kč/další osoba, bez elektřiny.Při podpisu nájemní smlouvy se hradí vratná kauce ve výši nájmu + nájem na daný měsíc + provize RK 7.500,- Kč.Nájemné je dopředné, do 25. v měsíci na další měsíc.Velmi dobrá občanská vybavenost - škola, školka, parkoviště, supermarkety, obchody, pošta, lékárna, zdravotní středisko, MHD, centrum nedaleko.Hledáme slušní nájemníky s pracovním poměrem.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
InternetPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
10373
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Patro
6
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jindřiška Wildumetzová
Jindřiška Wildumetzová
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé