Sousedé
(1/1)
10 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:16028
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Plocha pozemku:73 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt s balkonem 3+1 po částečné rekontrukci, 73m2, Kobylnice 62, okr. Kutná Hora. Byt se nachází v 2. patře bytového domu a je dobře prosvětlený. Okna jsou nová plastová, odpady jsou svedeny do kanalizace a voda je z vlastní studny vedle domu. Byt je po rekonstrukci, proběhla vyměněné radiátorů a je nově předělaná koupelna.
Vytápění je pomocí nového plynového kotle, který vytápí všech 5 bytových jednotek, čímž došlo ke snížení nákladů za vytápění. K bytu náleží komora, kde je možné uložit sezónní věci,kola a podobně.

Náklady na energie jsou v současné době 4500Kč , elektřina je vedena na nájemníka. Ohřev vody je novým plynovým kotlem pro celý dům,
jedná se o výhonější varinatu než je cena ohřevu boilerem.

Při podpisu nájemní smlouvy se platí nájemné, vratná kauce a provize RK ve výši jednoho nájmu.


Ohledně prohlídky mne kdykoli kontaktujte.

Radovan Boháč

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
16028
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
73m2
Užitná plocha
73m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radovan Boháč
Radovan Boháč
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé