Sousedé
(1/6)
20 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + 5 000 Kč měsíčně zálohy na energie
ID nemovitosti:14220
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:110 m2
Datum vložení:30. června 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Pronajmu prostorný byt 3+1 v Libčicích nad Vltavou o podlahové ploše 110 m2 ve větším rodinném domě o 3 bytech. K dispozici dle dohody.

K bytu náleží venkovní parkovací stání na zahradě a velký sklep. Taktéž je možné využívat velký bazén. Celková plocha pozemku je ca. 1100 m2.

Dominantou obýváku jsou moderní krbová kamna. Topení a teplá voda zajištěna vlastním plynovým kondenzačním kotlem. Byt se pronajímá nezařízený. Směrem k trati je vybaven protihlukovými okny.

Dům se nachází v blízkosti vlakového nádraží, 20 min vlakem nádr. Holešovice, 27 min Masarykovo nádr. Vlak každých 20-30 min. Hned vedle je ZŠ, 2 min. pěšky samoobsluha, restaurace, městský úřad, veterinář. MŠ a policie do 10 min. pěšky. Na domě budou ještě probíhat další rekonstrukce.

V domě bydlí i majitel nemovitosti a zahradu s vámi bude sdílet přátelský pes.

Provize jeden měsíční nájem, jeden nájem kauce – vždy vč. záloh na energie.
Enesta Reality s.r.o. je franšízantem společnosti Reality Proradost s.r.o.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
14220
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
110m2
Užitná plocha
110m2
Patro
1
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Ing. Martin Zelený
Ing. Martin Zelený
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé