Sousedé
(1/19)
16 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby
ID nemovitosti:364992
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:93 m2
Plocha pozemku:93 m2
Datum aktualizace:14. srpna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dobrý den,

prostřednictvím tohoto inzerátu vám nabízíme k pronájmu mezonetové studio o dispozici 3+1 v obci a části obce Hořice.

Studio je situováno do 2. a 3. NP zrekonstruované prvorepublikové budovy, a jeho celková podlahová plocha činí cca 93 m2.

Studio je přístupné ze společné chodby se secesní dlažbou a replikou historických dveří v bezpečnostním provedení. Má centrální místnost s kovaným točitým schodištěm a domácím telefonem. Z chodby je vyveden vstup na terasu o podlahové ploše cca 23 m2, dále do pokoje a atypicky umístěné kuchyně s novou vícedílnou linkou, vybavenou vestavnými spotřebiči. Koupelna disponuje prostorným walk-in sprchovým koutem a přípojkou/odpadem pro pračku, je zde ale také zavěšen plynový kotel. V podstřeší se nachází otevřený prostor se třemi střešními okny. Veškeré podlahy jsou opatřeny krytinou v dekoru tmavého dřeva. V obou podlažích jsou rozvedeny datové sítě.

Budova prošla v roce 2022 kompletní, dosti nákladnou rekonstrukcí s tím, že byly současně zachovány veškeré historické atributy s ohledem na původní architekturu. Disponuje novými rozvody elektřiny, vody a odpadů, je zateplena, má nová okna a dveře společných částí, nové domovní dveře, novou střešní krytinu s izolací, nové klempířské prvky, nové okapy, novou fasádu, atd. Totéž se týká bytů, studií i chodeb, které rovněž prošly kompletní rekonstrukcí.

Stav IS: topení a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel s deskovými radiátory v kombinaci s teplovodním podlahovým topením; elektřina 230 V, odpady svedeny do veřejné kanalizace, plyn, rozvod datové sítě; odběr TV, rádiového a internetového signálu je záležitostí nájemce.

Studio se nabízí jako nezařízené. K uložení věcí lze využít společný sklep, přístupný ze dvora.

K dispozici od 1. 7. 2023.

Platební podmínky: nájemné ve výši 16 000,- Kč měsíčně + měsíční zálohy na služby (1 800,- Kč na studenou vodu, odpady a úklid), nutnost přehlášení elektřiny a plynu na nájemce, jistota ve výši 48 000,- Kč (s možností rozdělení), odměna zprostředkovatele ve výši 17 500,- Kč, splatná od nájemce.

Atraktivní, slunné a velmi příjemné prostory v místě s veškerou občanskou vybaveností a dopravní obslužností, nabídka dlouhodobého užívání; k využití zahrada, která je určena k relaxačnímu využití bez možnosti zahrádkaření, možnost parkování jednoho vozidla ve dvoře s instalovanou nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Určeno max. pro pět osob včetně dětí, zvířátko pouze v akváriu, kleci či teráriu, kuřák výlučně s příslibem kouření mimo studio. Možnost zřízení trvalého bydliště, nelze však čerpat příspěvek na bydlení.

Více informací u makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
364992
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
93m2
Užitná plocha
93m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Slavomír Roll
Slavomír Roll
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

© 2023 Sousedé