Sousedé
(1/25)
17 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby
ID nemovitosti:342368
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:130 m2
Datum aktualizace:14. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte atraktivní bydlení v klidném místě menšího města, vzdáleného 25 km od Hradce Králové? Stačí zavolat, určitě se domluvíme.

Předmětem nabídky je pronájem mezonetového bytu 3+1 v obci a části obce Hořice.

Byt je situován do 2. a 3. nadzemního podlaží cihlové prvorepublikové zrekonstruované budovy, a jeho podlahová plocha činí cca 130 m2.

Budova prošla v předchozích měsících kompletní, dosti nákladnou rekonstrukcí, s tím, že byly současně zachovány veškeré historické atributy s ohledem na původní architekturu. Disponuje novými rozvody elektřiny, vody a odpadů, je zateplena, má nová okna a dveře společných částí, domovní dveře, střešní krytinu s izolací, klempířské prvky, okapy, fasádu, komíny, atd. Totéž se týká domovních interiérů, chodeb i jednotek, které rovněž prošly kompletní rekonstrukcí.

Byt je přístupný pískovcovým schodištěm ze společné chodby se secesní dlažbou a replikou historických dveří v bezpečnostním provedení. Má prostornou předsíň s historizující dlažbou, kovaným schodištěm do 3. nadzemního podlaží a domácím telefonem. Na úrovni vstupu sestává byt ze dvou samostatných místností, obyvatelné kuchyně s novou vícedílnou linkou, vybavenou vestavnými spotřebiči, s tím, že z kuchyně lze skrze prosklenou pojezdovou stěnu projít na terasu o ploše cca 10 m2. Koupelna disponuje prostorným walk-in sprchovým koutem a přípojkou/odpadem pro pračku. O podlaží výše nalezneme specifický otevřený prostor ve tvaru písmene L se zavěšeným plynovým kotlem, a koupelnu s vanou. Podlahy jsou opatřeny krytinou v dekoru tmavého dřeva. Byt nemá balkón ani lodžii, k uložení věcí lze využít společný sklep, přístupný ze dvora.

Je nabízen jako nezařízený.

Stav IS: topení a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel s deskovými radiátory v kombinaci s teplovodním podlahovým topením; elektřina 230 V, odpady svedeny do veřejné kanalizace, plyn, rozvod datové sítě; odběr TV, rádiového a internetového signálu je záležitostí nájemce.

Ihned k dispozici.

Cena: nájemné ve výši 17 000,- Kč měsíčně + měsíční zálohy na služby (1 800,- Kč na studenou vodu, odpady a úklid), povinnost přehlášení elektřiny a plynu na nájemce, jistota ve výši 45 000,- Kč (s možností rozdělení), odměna zprostředkovatele ve výši 19 000,- Kč, splatná od zájemce.

Atraktivní, slunné a velmi příjemné bydlení v jedné z klidných městských ulic s veškerou občanskou vybaveností a dopravní obslužností, možnost dlouhodobého užívání, nutnost vlastního vybavení. K využití menší dvorek, společný sklep pro uložení kol a kočárků, a zahrada, která je určena k relaxačnímu využití bez možnosti zahrádkaření (zde bude ještě dobudována krytá pergola s posezením).

Možnost parkování jednoho vozidla ve dvoře s instalovanou nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Určeno max. pro pět osob (včetně dětí), zvířátko pouze v akváriu, kleci či teráriu, kuřák výlučně s příslibem kouření mimo byt. Možnost zřízení trvalého bydliště, lze čerpat příspěvek na bydlení.

Více informací u makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
342368
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
130m2
Užitná plocha
130m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Slavomír Roll
Slavomír Roll
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé