Sousedé
18 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:SV-401-N
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie144 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu krásný byt v novém projektu Strakoschova vila. Byt, který v Kutné Hoře nemá obdoby, nabízí velká okna pro maximální světlost interiéru a vysoké stropy dle původního historického domu. Byt má dřevěné podlahy, podlahové vytápění, velkoformátové obklady a je vybaven kuchyňskou linkou. Po domluvě je možné byt částečně nebo plně vybavit. Bytový dům je kompletně zrekonstruovaný, zateplený, má izolační trojskla, vytápění domu a bytů zajišťuje městský dodavatel energií, a tím vším má dům nízkou spotřebu energie a ve výsledku zaplatíte méně než v běžném domě. V domě je výtah, kočárkárna a dům je přístupný na kód, čip i klíč. Každý byt má zděný sklep o velikosti 3 m2. V bytech je příprava na chytrou domácnost Loxone (ovládání osvětlení, stínění, vytápění a zásuvek). Společné prostory domu jsou moderně zrekonstruované se zachováním detailů historické stavby, a to zrenovované schodiště se zábradlím, historická dlažba prostorech a okrasné rámy ve společných. Z domu se do historického centra Kutné Hory dostanete klidnou chůzí během čtyř minut, k dominantně města, chrámu sv. Barbory dojdete během deseti minut. V okolí se nachází supermarket, autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací.Byt je již zkolaudovaný a je připravený k nastěhování.Pro rezidenty je zde soukromá a oplocená část zahrady, kde je posezení, místo pro grill, dětské prolézačky a work-outové hřiště na cvičení. Výkres a vizualizace zahrady najdete v galerii. Do dvou let v areálu vznikne dětská školka a do čtyř let ucelená soukromá zahrada formou vnitrobloku pro rezidenty areálu Strakosch.Nájem se sjednává na dobu určitou s automatickým prodloužením. Skládá se vratná kauce ve výši jednoho nájmu + nájemné na měsíc dopředu + provize ve výši jednoho nájmu. Celkové měsíční náklady na bydlení se skládají z nájmu vč. pojištění bytu (v ceně inzerátu) + 2.000-3.500 Kč za služby za bytovou jednotku (energie, úklid, správa,.. – částka je variabilní, s tím, že jednou za rok se udělá vyúčtování za vytápění a stočné a případně přeplatek/nedoplatek bude vypořádán) + 500-1.500 Kč za elektřinu (odběrné místo si na sebe přepisuje nájemce) + možnost internetu na minimální rychlosti 20Mb/10Mb za 182 Kč (40/20 = 327 Kč, 80/40 545 Kč).Rovněž nabízíme službu rent to own. Klient si vybere byt, ve kterém bude po přechodnou dobu žít jako nájemník s předkupním právem. Až bude mít dostatek prostředků, vezme si hypotéku nebo sežene hotovost a nemovitost odkoupí, přičemž část sumy splatí už předem v rámci měsíčního nájmu. Při odkoupení nájemního bytu bude do ceny započtena část z celkové částky uhrazené za nájemní bydlení, do částky se nepočítají poplatky za ostatní služby spojené s nájemním bydlením.Více informací naleznete na webu Strakoschova. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
SV-401-N
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
70m2
Plocha balkonu
12m2
Plocha terasy
9m2
Patro
3
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé