Sousedé
(1/12)
1
18 200 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez poplatků
ID nemovitosti:GK-B.0.7-N
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:172 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie90 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu krásný moderní byt v projektu Gemini Kolín s perfektní dostupností na nádraží a do centra Kolína. Byt bude připravený k nastěhování od 1.2.2023.Byt nabízí moderní velká okna pro maximální světlost interiéru a kontakt s přírodou díky balkonů nebo lodžie. Byt má kvalitní vinylové podlahy, podlahové vytápění, velkoformátové obklady a je vybaven kuchyňskou linkou. Po domluvě je možné byt částečně nebo plně vybavit. Bytový dům je kompletně zrekonstruovaný, zateplený, má izolační trojskla, vytápění domu a bytů zajišťuje městský dodavatel energií, a tím vším má dům nízkou spotřebu energie a ve výsledku zaplatíte méně než v běžném domě. Dům je přístupný na kód, čip i klíč. Každý byt má sklep o velikosti 2-3 m2. V bytech je příprava na chytrou domácnost Loxone (ovládání osvětlení, stínění, vytápění a zásuvek). Pro rezidenty bude ve vnitrobloku soukromá zahrada, kde bude posezení, místo pro grill, dětské prolézačky a work-outové hřiště na cvičení pro rezidenty Gemini Kolín. Výkres a vizualizace zahrady najdete v galerii. Z domu se do centra dostanete klidnou chůzí během několika minut. V okolí se nachází obchodní dům, vlakové a autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací.Nájem se sjednává na dobu určitou s automatickým prodloužením. Skládá se vratná kauce ve výši jednoho nájmu + nájemné na měsíc dopředu + provize ve výši jednoho nájmu. Celkové měsíční náklady na bydlení se skládají z nájmu vč. pojištění bytu (v ceně inzerátu) + 2.000-3.500 Kč za služby za bytovou jednotku (energie, úklid, správa,.. – částka je variabilní, s tím, že jednou za rok se udělá vyúčtování za vytápění a stočné a případně přeplatek/nedoplatek bude vypořádán) + 500-1.500 Kč za elektřinu (odběrné místo si na sebe přepisuje nájemce) + možnost internetu.Rovněž nabízíme službu rent-to-own. Klient si vybere byt, ve kterém bude po přechodnou dobu žít jako nájemník s předkupním právem. Až bude mít dostatek prostředků, vezme si hypotéku nebo sežene hotovost a nemovitost odkoupí, přičemž část sumy splatí už předem v rámci měsíčního nájmu. Při odkoupení nájemního bytu bude do ceny započtena část z celkové částky uhrazené za nájemní bydlení, do částky se nepočítají poplatky za ostatní služby spojené s nájemním bydlením.Více informací naleznete na webu Geminikolin. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
GK-B.0.7-N
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
172m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé