Sousedé
(1/11)
IMG_8881.JPG
12 900 Kč/měsíc
ID nemovitosti:75-20
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:75 m2
Užitná plocha:75 m2
Datum aktualizace:10. září 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu byt s dispozicí 2+kk v historickém cihlovém domě na ulici Javoříčská přímo v centru města Olomouce. Bytová jednotka s celkovou užitnou plochou 75 m2 se nachází ve čtvrtém patře domu bez výtahu. Byt nyní prošel rekonstrukcí s důrazem na zachování genia loci ve spojení s moderními prvky. V neprůchozích, velmi prostorných pokojích na podlaze původní dubové parkety. Všechna okna jsou orientovaná do ulice s výhledem na krásnou, zrekonstruovanou budovu luxusního hotelu Theresian v těsné blízkosti Terezské brány. V jednotce najdeme vstupní chodbu, 2 samostatné pokoje, z nichž v jednom nová kuchyňská linka na míru, koupelnu s vanou, WC a umyvadlem. K bytu náleží prostorný sklep. Majitelé hledají dlouhodobého a seriózního nájemníka. Byt je pronajímán bez vybavení a je k nastěhování ihned. Pokud máte rádi historii a současně čilý ruch městských kavárniček je tento byt určen právě pro Vás. Měsíční nájem za byt: 12.900,-, energie 500,- + elektřina a plyn přepisem na nájemníka , provize RK: 1x nájem.

Základní údaje

ID nemovitosti
75-20
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kalábová Eva
Kalábová Eva
Zobrazit
kontakt
Ka.realitka, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé