Sousedé
(1/6)
9 333 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: k nájmu nutno přičíst měsíční zálohy a paušály ve výši cca 4.100,--Kč
ID nemovitosti:N03476
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:55 m2
Užitná plocha:55 m2
Datum vložení:24. dubna 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem podkrovního bytu 2+kk. Byt je součástí obchodního komplexu v centru města - Jiráskovy sady. Byt o velikosti 2+kk - 54,9 m2 je umístěný ve 2.NP. Byt je vybaven moderní koupelnou se sprchovým koutem. V bytě jsou dřevěné podlahy, dlažba, plastová okna. Je zde kuchyňská linka s varnou deskou, troubou a digestoří. V domě je výtah a dům má vlastní vytápění. Měsíční nájemné činí 9.333,-Kč + měsíční zálohy pro dvě osoby ve výši cca 4.100,-Kč. Na odběr elektřiny si smlouvu nájemník uzavírá sám. V okolí je veškerá občanská vybavenost, poblíž je MHD, autobusové a vlakové nádraží. Při podpisu nájemní smlouvy požadujeme vratnou kauci ve výši tří měsíčních nájmů, vč. záloh. Doporučujeme prohlídku bytu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
N03476
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Svobodová
Jana Svobodová
Zobrazit
kontakt
JTH Group a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé