Sousedé
6 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Holé nájemné 6.500,-Kč + zálohy dle evidenčního listu 4.000,-Kč + elektřina a internet.
ID nemovitosti:MR12424
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:49 m2
Podlahová plocha:49 m2
Datum vložení:8. února 2024

Popis nemovitosti

Máme tu pro vás jedinečnou příležitost a to nabídku podnájmu bytu. Tento byt má dispozici 2+kk, což znamená, že je zde jeden samostatný pokoj, obývací pokoj a kuchyň. Rovněž je důležité zmínit, že byt má plochu 49 metrů čtverečních, kterou si můžete přizpůsobit dle svých potřeb a představ.

Tento byt se nachází ve třetím patře budovy. To je vynikající pro ty, kdo si potrpí na vysoký výhled a oceňují klid a soukromí, které vyšší patra nabízejí. A nebojte se, nemusíte se obávat představy stoupání po schodech, protože budova je vybavena čtyřmi výtahy. Tyto výtahy jsou pravidelně udržované a jsou dostatečně velké pro komfortní cestování.

Co se týče stavu bytu, je třeba zmínit, že prošel částečnou rekonstrukcí. Bylo to nezbytné, aby byt odpovídal současným standardům a aby byl co nejkomfortnější pro své obyvatele. Jednou z hlavních výhod této rekonstrukce je nově zařízená koupelna, wc a kuchyně. Koupelna a záchod jsou vybaveny novými sanitárními prvky a mají moderní design.

Lokalita, ve které se byt nachází, je velmi klidná. To je ideální pro ty, kdo si chtějí odpočinout od shonu a hluku města, a hledají klidné a tiché místo k bydlení. Tato lokalita je také bezpečná, takže se nemusíte obávat o svou bezpečnost ani bezpečnost své rodiny.

Nakonec bych rád zdůraznil, že byt má lodžii. Tato lodžie je ideální pro ty, kdo si rádi užívají venkovní prostor, aniž by museli opustit pohodlí svého domova. Lodžie nabízí krásný výhled na okolí a je skvělým místem pro relaxaci, čtení knihy nebo jen pro vychutnání si ranní kávy.

Jde o dlouhodobý podnájem, což zaručuje stabilitu a jistotu. Ale než se rozhodnete, nabízíme možnost si byt prohlédnout virtuálně, z pohodlí vašeho domova. Je to jednoduchý způsob, jak získat jasnou představu o dispozici bytu a rozmístění jednotlivých místností.

Měsíční nájemné pro jednu osobu je 6.500,-Kč plus fond oprav a voda v hodnotě 4.000,- Kč. Každá další osoba navýší nájem o 900,-Kč. Elektrická energie a internet jsou placeny nájemcem podle jeho spotřeby.

Při podpisu smlouvy je nutno zaplatit nájem v daném měsíci, což je 10.500,-Kč, dále jednu kauční složku ve výši 10.500,-Kč a provizi ve výši 10.000,-Kč. Bohužel, v tomto konkrétním bytě není možné uplatnit příspěvky na bydlení.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHD
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
MR12424
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
49m2
Užitná plocha
49m2
Plocha lodžie
3m2
Patro
2
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Oldřich Humpolec
Oldřich Humpolec
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

© 2024 Sousedé