Sousedé
(1/9)
Rezervace
13 000 Kč
ID nemovitosti:R519146
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:54 m2
Užitná plocha:54 m2
Podlahová plocha:54 m2
Datum vložení:4. ledna 2023

Popis nemovitosti

Reality5 Vám zprostředkují exkluzivně možný pronájem novostavby bytu 2+kk v nově zrekonstruovaném bytovém domě, bývalém Špýcharu, který se nachází v těsné blízkosti centra města Dobříš. Byt v OV o celkové podlahové ploše 54 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží čtyřpatrového cihlového domu s výtahem a bezbariérovým přístupem. Nestandardní členění bytu je následující: vstupní chodba, odtud vpravo vcházíme do kuchyně s komorou, novou kuchyňskou linkou a sporákem spojené s jídelním koutem a obývacím prostorem, vlevo do obývací ložnice. Z chodby přímo vstoupíme do samostatné koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem, koupelnovým radiátorem a WC. Bytový dům, který disponuje deseti bytovými jednotkami, prošel nadstandardní kompletní rekonstrukcí a rozhodně uspokojí náročné klienty s požadavky vysokého standardu bydlení. Parkování je možné v těsné blízkosti domu v neplacené zóně. V blízkém okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Nájemné včetně poplatků činí měsíčně 16500,- Kč (13000,- Kč nájemné a 3500,- Kč záloha na služby/2 osoby). Vratná kauce činí 33000,- Kč. Energie bude převedena na nájemce. Ostatní informace v RK.

Základní údaje

Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
R519146
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
54m2
Obytná plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Leona Hanková
Leona Hanková
Zobrazit
kontakt
REALITY 5

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé