Sousedé
(1/7)
20 000 Kč/měsíc
Poplatky:
20000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + provize RK, bez provize RK
ID nemovitosti:812567
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Datum aktualizace:28. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1, 66 m2, v přízemí rodinného domu v Přezleticích. Vstup do bytu je vyřešen samostatným vchodem. Byt tvoří vstupní chodba, kuchyň, dva samostatné neprůchozí pokoje a koupelna. Okna bytu směřují na východ a jih. Podlahovou krytinu bytu tvoří dlažba a PVC. K bytu je možno užívat část přilehlé zahrady. Parkování na komunikaci před domem. Dobrá dopravní dostupnost MHD. Obchodní centrum Letňany, Černý Most a Globus Čakovice do 10 km. V okolí zámek Ctěnice se zámeckým parkem a oborou. V rámci nájmu jsou zahrnuty poplatky za služby i energie. Doporučuji prohlídku. Bližší informace u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
812567
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
66m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Miroslav Novák
Mgr. Miroslav Novák
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé