Sousedé
(1/11)
11 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: v ceně nejsou zahrnuty náklady na energie, včetně provize RK
ID nemovitosti:797403
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Datum vložení:24. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K okamžitému nastěhování nabízíme tento slunný a celkem útulný byt. Nachází se v 11. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. V blízkosti je MŠ, ZŠ, zdravotní středisko a síť obchodů. Parkovací plochy jsou umístěny před domem a mají dostatečnou kapacitu. To vám v celku pohodlně rozšíří váš akční okruh. Ve vzdálenosti do 3 km je OC Otvice se vším, co si můžete představit a od OC očekávat. Na dohled od domu je lesopark, který vybízí k pravidelným návštěvám s rodinou. V rozumné vzdálenosti je i vrch Strážiště, hojně využívaný k toulkám přírodou. Nájemné bytu činí 11 000 Kč měsíčně pro jednu osobu + 500 Kč za každého dalšího obyvatele. Dále je požadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů tj. 22 000 Kč a provize za zprostředkování 11 000 Kč. V nájemném nejsou zahrnuty zálohy za energie. Pozitivní stránky tohoto bytu a lokality čekají na to, až je využijete. Návštěvu si objednejte u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Panelová
WC
Splachovací
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
797403
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
61m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Josef Hůďa
Josef Hůďa
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé