Sousedé
(1/7)
Foto 1
11 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: studené nájemné (bez služeb)
ID nemovitosti:BT203
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Do dlouhodobého nájmu nabízíme v klidném domě v centru Hradce Králové byt 2+1 o podlahové výměře 60 m2. Zařízen pouze kuchyňskou linkou. Vytápění a ohřev teplé vody elektřinou, odpovídající topná sazba. Nově vymalováno, po rekonstrukci před 7 lety.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
BT203
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
60m2
Patro
2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Daniel Polák
Ing. Daniel Polák
Zobrazit
kontakt
NEMO - Realitní a obchodní společnost s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé