Sousedé
(1/8)
1 byt nájem.jpg
12 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:22001599
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:75 m2
Datum aktualizace:29. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Společnost Golden Castle s.r.o. nabízí k pronájmu pěkný slunný byt 2+1, ulice Nádražní, Sedlčany, okres Příbram. Výměra bytu 75 m2. Byt se nachází v prvním patře zděného zatepleného bytového domu. Vytápění elektro kotel. Parkování je možné ve dvoře. S bytem možno využít velkou chodbu (společné ještě s druhým bytem). Měsíční nájemné 12.000 Kč + zálohy za služby 3000 Kč. Dále se skládá kauce a provize. Fajn bydlení kousek od náměstí.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vodovod - vlastní zdroj, vybavení: kuchyňská linka, zděné jádro, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
El.kotel
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
22001599
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Místností
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc Milan Valta
Bc Milan Valta
Zobrazit
kontakt
GOLDEN CASTLE s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé