Sousedé
1 002 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Holé nájemné 1.002,-Kč + zálohy dle evidenčního listu 12.498,-Kč + elektřina a internet.
ID nemovitosti:MR11811
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:63 m2
Podlahová plocha:58 m2
Datum vložení:7. srpna 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

S potěšením vám představujeme naší nabídku k pronájmu. Jedná se o byt o velikosti 2+1 a rozloze 63 metrů čtverečních. Tento byt se nachází v malebné obci Meziboří, konkrétně na adrese Okružní 163. Poloha tohoto bydlení je ideální pro ty, kteří preferují klid a ticho malých obcí, oproti ruchu velkých měst.

Byt je umístěn ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu. Bohužel, dům nedisponuje výtahem, nicméně, krásný výhled na obec z třetího patra tento nedostatek plně kompenzuje. Samotný byt je v původním, ale udržovaném stavu, který odráží autenticitu a půvab starších budov.

K dispozici bytu patří dvě praktické sklapní koje. Tyto sklepní prostory jsou ideální pro skladování věcí, které v bytě nechcete nebo nemůžete mít, jako jsou kola, lyže, nebo třeba sezónní oblečení.

Pro vaše pohodlí jsme pro vás připravili možnost virtuální prohlídky bytu. Bez nutnosti opustit pohodlí vašeho domova si tak můžete udělat jasnou představu o dispozici bytu a rozmístění jednotlivých místností. Virtuální prohlídka je velmi jednoduchá a intuitivní, takže si ji může vyzkoušet opravdu každý.

Co se týče finanční stránky pronájmu, měsíční holé nájemné činí 1.002,-Kč. K tomuto nájemnému je nutné připočítat fond oprav, vodu a topení v celkové výši 12.498,- Kč. Elektřina a internet jsou placeny nájemcem dle jeho spotřeby.

Při podpisu smlouvy je nutno zaplatit nájem v daném měsíci, což je 13.500,-Kč. K tomu je nutné připočítat jednu kauci v částce 15.000,-Kč a provizi ve výši 10.000,-Kč. Bohužel, v tomto bytě není možné pobírat příspěvky na bydlení.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Chápeme, že vybírání nájemce je důležitý proces, a proto respektujeme rozhodnutí pronajímajícího. Vážíme si vašeho zájmu a těšíme se na vaši případnou návštěvu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHD
ID nemovitosti
MR11811
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
63m2
Užitná plocha
63m2
Místností
3
Patro
2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Oldřich Humpolec
Oldřich Humpolec
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

© 2023 Sousedé