Sousedé
(1/18)
Fotka 1
14 000 Kč/měsíc
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:10553
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:58 m2
Užitná plocha:58 m2
Datum vložení:20. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velice hezkou bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o celkové velikosti 58 m2. Dům ve kterém se bytová jednotka nachází je velice klidný a udržovaný. Předmětná bytová jednotka nacházející se ve druhém podlaží prošla kompletní rekonstrukcí týkající se zejména (rozvody elektřiny, vody, odpadů, podlah, štuků....). Bytová jednotka je i částečně zařízena spotřebiči (myčka, trouba, pračka...). Možno využít nejenom balkon ale také sklepní kóji. U domu je velké parkoviště. Okolí okolo domu je velice klidné nabízející pohodové bydlení s možností využití okolních lesů pro případné procházky, jízdu na kole či využití v sjezdovky v zimních měsících. Občanská vybavenost v místě je velmi dobrá (škola, školka, obchody, služby, MHD, střední odborné učiliště, lékař...). V případě zájmu nutno při podpisu smlouvy složit nájemné na daný měsíc ve výši 14.000,- Kč a dále pak dvakrát jistotu ve výši jednoho měsíčního nájemného z toho jedna je vratná. Elektřinu a plyn se přepisuje na nového nájemníka. Volný od 1.10.2022.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
10553
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Hradecký
Stanislav Hradecký
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé