Sousedé
(1/11)
11 600 Kč/měsíc
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: + 3.400,- Kč polatky za služby a energie
ID nemovitosti:1032
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Družstevní
Celková plocha:52 m2
Užitná plocha:42 m2
Datum aktualizace:23. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dispozice bytu: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s wc. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, lednicí s mrazákem, horkovzdušnou troubou, indukční deskou a digestoří. Z obývacího pokoje je dále vstup na terasu. Dle stanov bytového družstva je bydlení v tomto resortu podmíněno věkem 50 let a více, nebo může být vhodné pro osobu se zdravotním postižením. V přízemí budovy se nachází pečovatelská služba města, ordinace zubního a praktického lékaře a dále zde bude jídelna, kavárna a malé obchodní centrum. V blízkosti domu se nachází zastávka MDH, koupaliště, krytý plavecký bazén, lesopark Štěpánka a zdravotnické zařízení klinika Dr. Pírka. Jedná se o klidné bydlení v okrajové části Mladé Boleslavi.

Základní údaje

ID nemovitosti
1032
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
52m2
Užitná plocha
42m2
Plocha terasy
10m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
Zobrazit
kontakt
DM Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé