Sousedé
(1/25)
dům 1.jpg
11 000 Kč
Poznámka k ceně: + 4.200 zálohy na energie + vratná kauce ve výši měsíč.nájmu + provize RK
ID nemovitosti:83
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:36 m2
Datum aktualizace:25. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie64 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám možnost podnájmu několika bytů 1+kk v Senior Resortu Štěpánka s cenami začínajícími na celkové částce 15.200,- Kč/měsíčně (včetně nájemného a záloh na služby a energie).
Je zde pár našich klientů, kteří prozatím v rodině nevyužijí svůj byt v projektu, ale rádi ho včetně všech dostupných služeb přenechají k užívání někomu, kdo to právě nyní potřebuje.
Co musíte splňovat?
1. musíte být starší 50- ti let a nebo být osobou se zdravotním postižením ( Váš spolubydlící tuto podmínku splňovat nemusí).
2. musíte mít trvalé bydliště na území Mladé Boleslavi a pokud ho nemáte, máte možnost si ho nahlásit přímo v objektu.
3. Musíte být občanem EU.
Pokud toto splňujete a máte zájem bydlet v krásném, novém prostředí, neváhejte nás kontaktovat a my Vám volné byty rádi naživo ukážeme. Stojíme od začátku za kompletním prodejem celého projektu, tudíž Vám můžeme podat nejpodrobnější informace.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vybavení:

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vytápění podrobnosti
Podlahové vytápění
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
83
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
36m2
Místností
1
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Štěpánek
Zdeněk Štěpánek
Zobrazit
kontakt
DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé