Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
Fotka 2
5 600 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:4394
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:22 m2
Datum vložení:26. července 2018
Datum aktualizace:22. října 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem jednotky v osobním vlastnictví. Nabízíme k pronájmu garsoniéru o celkové výměře 22 m2. Dům prošel částečnou revitalizací (plastová okna, vchodové dveře, společné rozvody). Jednotka se nachází v 6. patře věžového domu s výtahem a lodžií. Nájemné je 5.600,-Kč (nájemník si zvlášť hradí elektřinu). Nutno složit provizi RK a kauci ve výši měsíčního nájmu. Více informací u uvedeného makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
4394
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
22m2
Patro
7
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Sylva Nguyenová
Sylva Nguyenová
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde