Sousedé
(1/9)
6 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:6652
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:27 m2
Plocha pozemku:27 m2
Datum aktualizace:23. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi hezký a čistý byt o dispozici 1+1 po kompletní rekonstrukci v širším centru Litvínova.

V bytě byla právě dokončena kompletní rekonstrukce, budete jeho prvním nájemníkem. Byt se nachází v klidném, čistém a udržovaném domě, který obývají starousedlíci.

Byt je připravený k okamžitému nastěhování. Není potřeba před nastěhováním nic řešit, můžete začít hned bydlet. Nájemné činní 6.000 + zálohy na služby. Kauce je ve výši dvou nájmů, po úhradě poloviny kauce lze dohodnout zbytek kauce na splátky. Zálohy za elektrickou energii si nájemník hradí samostatně. Bližší informace u makléře nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6652
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
27m2
Užitná plocha
27m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Hana Bartošová
Mgr. Hana Bartošová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé