Sousedé
(1/12)
43719-392886
9 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:43719
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:40 m2
Datum aktualizace:9. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu velice zachovalý byt 1+1 v původním stavu v panelovém domě na sídlišti Mírová v lokalitě nad Billou. V bytě je velký obývací pokoj s lodžií, dále kuchyně, kde je nový sporák a koupelna s novou vaničkou a bateriemi. Dále je zde samostatná toaleta. Z chodby je také vstup do praktické komory. Byt je čistý a nově vymalovaný. Nájemné činí 9.000,-Kč, zálohy na služby krásných 2.250,-Kč + elektřina, která bude přepsána na nájemníka. Využijte zajímavé nabídky a sjednejte si prohlídku ještě dnes.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
43719
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
40m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé