Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
3 075 Kč/měsíc
ID nemovitosti:5766
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:31 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:26. listopadu 2018
Energetická náročnostF ( )
Roční spotřeba energie238 kWh/m2

Popis nemovitosti

Pronájem bytu v Litvínově o velikosti 1+1, ul. Podkrušnohorská 1585/1. V bytě je novější kuchyňská linka, dále v koupelna najdeme bezbariérový sprchový kout. Byt je v cihlovém domě na samém okraji města, v blizkosti školy, tenisových kurtů, koupaliště, zastávky MHD a prodejny Billa. Možnost trvalého bydliště. Kauce: Ve výši 1 - 2 násobku holého nájmu. Poplatek u smlouvy: 3 075,- Kč.

Základní údaje

ID nemovitosti
5766
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
31m2
Patro
1
Energetická náročnost
F (i)

Poloha na mapě

Foto - CPI BYTY Litvínov
CPI BYTY Litvínov
Zobrazit
kontakt
CPI BYTY, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde