Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
2 810 Kč/měsíc
ID nemovitosti:12215
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:32 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:19. prosince 2018
Energetická náročnostF ( )
Roční spotřeba energie265 kWh/m2

Popis nemovitosti

Pronájem bytu v Třinci o velilkosti 1+1 na ulici Na Aleji 116/11. V aktuální nabídce máme slunný nezařízený byt, dispozičně vhodný pro jednu osobu. Skládá se z jedné místnosti a kuchyně. Byly instalovány měřiče na ústřední topení a plastová okna. V blízkosti nemovitosti se nachází lesopark, který nabízí vyžití v přírodě. V místnostech se nachází PVC. Možnost zřízení trvalého pobytu. Nabízíme bezplatné poradenství ve věci příspěvků na bydlení V případě zájmu kontaktujte makléřku, která Vás ráda touto nemovitostí provede. Více informací na tel. 777 478 223 Kauce: ve výši trojnásobku čistého nájmu.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
12215
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
32m2
Patro
2
Energetická náročnost
F (i)

Poloha na mapě

Foto - CPI BYTY Třinec
CPI BYTY Třinec
Zobrazit
kontakt
CPI BYTY, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde