Sousedé
12 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena je vč. služeb-počítáno paušálně (vytápění, voda,odvoz odpadu). El.en.nájemník převádí na sebe
ID nemovitosti:30668
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:27 m2
Užitná plocha:27 m2
Datum aktualizace:19. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

NOVÁ NABÍDKA OD MAJITELE:
Zprostřekujeme Vám pronájem zajímavého moderního bytu po velmi zdařilé celkové rekonstrukci, dispozičně 1+1, o velikosti 27 m2, který se nachází ve 3. patře bytového domu v obci Obora u Lochovic, okres Beroun. Byt je po kompletní rekonstrukci (plastová okna, podlahy, koupelna, moderní kuchyňská linka...).

Výše měsíčního nájmu činí pro 2 osoby 12.900 Kč, cena pronájmu je včetně služeb, které jsou počítány paušálně (tj. vytápění objektu, paušální spotřeba studené i teplé vody, odvoz odpadu atd.). El. energii si nájemce převádí na sebe. Vratná kauce (v případě solventního nájemníka činí vratná kauce 1 měsíční částku), provize RK. Ihned volné k nastěhování.

Dům prochází modernizací, nyní je nainstalovaná výkonná solární elektrárna, která může zajištovat dodávku el. energie také v případě výpadku od dodavatele. Kvalitní vytápění objektu zajištují tepelná čerpadla. Pitná voda, která je zajištěna z vrtu, má výbornou, téměř kojeneckou kvalitu. K bytu je možno v případě zájmu pronajmout si také zatravněný pozemek pro zahradu o velikosti ca 15 x 15 m. Pronájem zahrady činí ca 400,-Kč/měsíc.

U domu je spousta zeleně, klidná příroda pro relax, procházky či sport a dalším bonusem je zde vždy dostatek míst k dispozici na parkování u domu. Bytový komplex-Obora se nachází 4 km od Lochovic, kde najdete občanskou vybavenost, obchody, MŠ, ZŠ, stejně tak v Jincích, které jsou vzdálené 8 km, obec Žebrák 10 km. Výhodná poloha umožňuje také rychlý dojezd, ca 12 km na dálnici D5 ve Zdicích s pokračováním dále směr Beroun, Praha či Plzeň apod.

Dogsfriendly: v pronájmu je možno chovat i zvíře (psa, kočku apod.). Majitel preferuje solidní nájemníky a dlouhodobý pronájem. Pro nájemce, který bude první rok řádně hradit pronájem, je možnost další smlouvu sjednat na dobu neurčitou. Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte prosím makléřku. Prohlídky je možno domluvit také o víkendu.
pronájem zajímavého bytu po rekonstrukci, dispozičně 1+1, který se nachází ve 3.patře, Obora u Lochovic, okres Beroun. Byt je po zdařilé rekonstrukci (plastová okna, podlahy, koupelna, kuchyňská linka...). Výše měsíčního nájmu činí 12.900 Kč , cena je včetně záloh na vodu a topení. El. energii si nájemce převádí na sebe. Vratná kauce , Provize RK . Ihned volné k nastěhování. K bytu je možné v případě zájmu pronajmout si také zatravněnou zahradu o velikosti ca 15 x 15 m. Pronájem zahrady činí ca 400,-Kč/měsíc.

U domu je spousta zeleně, klidná příroda i lesy pro relax či sport a vždy dostatek míst na parkování. Bytový komplex-Obora se nachází 4 km od Lochovic, kde je občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, obchody. Jince jsou vzdálené 8 km, obec Žebrák 10 km. Výhodná poloha umožňuje také rychlý dojezd, ca 12 km na dálnici D5 ve Zdicích s pokračováním dále směr Beroun (23 km), Praha či Plzeň. Majitel preferuje Ev. číslo: 30668. Bližší informace Vám sdělí Ing. Jana Gjašiková, 602 838 919, gjasikova@home4people.cz

Základní údaje

Zdroj vody
Místní zdroj
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
30668
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
27m2
Obytná plocha
27m2
Užitná plocha
27m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jana Gjašiková
Ing. Jana Gjašiková
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

© 2024 Sousedé