Sousedé
(1/6)
IMG-2384.jpg
8 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně služeb
ID nemovitosti:2023008
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:34 m2
Datum aktualizace:30. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím pronájem bytu 1+1 v ul. J. Opletala v Mostě. Byt je nově vyštukován a vymalován, nové položené lino, zachovalá kuchyňská linka. Byt je pronajímán i s pračkou vestavěnou v chodbě ve skříni, která zároveň poskytuje spoustu úložného prostoru. Z bytu je hezký výhled. Jedná se o velmi klidnou lokalitou, zastávka MHD ihned před domem. Za domem je park a klidná oblast s rodinnými domy. Cena je včetně služeb. Elektřinu a plyn si nájemník hlásí na sebe.


K nastěhování: 1.6.2023

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
2023008
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
34m2
Patro
8
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Kabelák
Petr Kabelák
Zobrazit
kontakt
Housing Real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé