Sousedé
(1/11)
9 800 Kč/měsíc
ID nemovitosti:17122
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Plocha pozemku:58 m2
Datum aktualizace:3. května 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám byt k nájmu 1+1 s balkonem o velikosti 58 m2 bez výtahu. Byt se nachází v centru města, ul. Průmyslová v Hradci Králové. Byt je částečně zařízený nábytkem. K dispozici je pračka, lednička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, sedací souprava, obývací stěna....... Teplou vodu a teplo zajišťuje plynový kotel. Dispozice : vstupní chodba, komora, WC, balkon, kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací pokoj. K dispozici je sklep. Majitelé dávají přednost dlouhodobému nájmu. Požadují dvě jistiny. Nájem je 9.800 Kč/měsíc + energie 5.000 Kč/ měsíc ( voda, plyn, el. )

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
17122
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Miriam Wienerová
Miriam Wienerová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé