Sousedé
(1/10)
9 500 Kč/měsíc
ID nemovitosti:15236
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:42 m2
Plocha pozemku:42 m2
Datum vložení:8. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+1 v Hradci Králové v centru města na Malém náměstí. Byt je o velikosti 42 m2 v 1NP bez výtahu s výhledem do vnitrobloku. Dispozice bytu: vstupní chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou a samostatně stojícím el. sporákem, pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC a komora. Byt prošel rekonstrukcí, včetně nových rozvodů, koupelny, podlahy. Pronajímá se bez vybavení. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Cena nájmu je 9.500 Kč/ měsíc + 300 Kč / os/ měsíc. El. a plyn se přepisují na nájemníka ( cena - dle spotřeby nájemníka- cca 1.500 Kč/ měsíc ). V ceně není zahrnut internet. Provize RK je jeden nájem bez energií. Byt je k dispozici po dohodě.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
15236
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
42m2
Užitná plocha
42m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Miriam Wienerová
Miriam Wienerová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé