Sousedé
(1/8)
9 700 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + veškeré poplatky na služby a energie 2.300,-Kč/měs.
ID nemovitosti:3778
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:34 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

4543 - Pronájem velmi pěkného, slunného, zrekonstruovaného bytu 1+1 o celkové výměře cca 34 m2 na Moravském Předměstí v Hradci Králové. Byt se nachází ve 2. patře nízkopodlažního čtyřpatrového zatepleného panelového domu. Bytová jednotka se pronajímá nezařízen avšak po dohodě s nynějším nájemníkem je možné se dohodnout na odkupu i nějakého vybavení. Dům prošel celkovou revitalizací, včetně zateplení obvodového pláště. Možnost využívání lodžie v mezipatře. Podrobnější informace u realitního makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
3778
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
34m2
Užitná plocha
34m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Michal Turek
Michal Turek
Zobrazit
kontakt
Global Reality Hradec Králové, s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé