Sousedé
(1/8)
2 561 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Nájemné 55 Kč/m?/měsíc, po dobu provádění svépomocné oprav
ID nemovitosti:793-40-2
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Obecní
Celková plocha:53 m2
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:6. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt č. 2, ke svépomocné opravě, se nachází v 1. nadzemním podlaží, (přízemí) cihlového domu č.p. 793 (K Nemocnici 40) v blízkosti v OC Dragoun. Je dobře dispozičně členěn, všechny místnosti jsou přístupné z chodby bytu. Vlevo se vchází do pokoje s oknem do ulice, rovně do koupelny, vlevo jsou vchody do komory, na WC, do kuchyně a spíže.
Poslední dvě uvedené místnosti mají okna otočena do dvora. V komoře je také okno situované do chodby domu. V blízkosti je nemocnice, zastávka MHD, docházková vzdálenost do centra cca 10 minut.
Další informace: https://www.chebskenemovitosti.cz/kategorie/byty-do-svepomocne-opravy/pronajem

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
793-40-2
Vlastnictví
Obecní (městský)
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
53m2
Užitná plocha
53m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Naděžda Musílková, DiS.
Naděžda Musílková, DiS.
Zobrazit
kontakt
Město Cheb

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé