Prodej chaty 48 m², Ke Studánce , Hrusice
3 645 000 Kč
G
Popis nemovitosti
V exkluzivním zastoupení nabízíme ke koupi rekreační chatu o dispozici 3+1, která se nachází na vlastním pozemku 487 m2 ve vyhlášené lokalitě Hrusic.
Jedná se o dřevostavbu, která byla rozšířena o zděnou přístavbu, proběhla modernizace interiéru (OSB desky). Chata je velice pečlivě udržovaná a poskytuje zázemí nejen pro víkendový odpočinek, ale nabízí i možnost celoročního užívání – do chaty je zavedena voda z vlastní studny s vydatným a stabilním pramenem, elektřina 380 W a 220 W, vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Interiér působí velmi útulně a prakticky, kdy v přízemí se nachází obytná místnost, další menší pokoj, kuchyňka a nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, odpad je sveden do jímky. V podkroví je prostor, který je využíván jako ložnice.
Chata se prodává včetně bytového zařízení a proto je možno se ihned nastěhovat a začít užívat bez dalších investic. Zahrada o výměře 444 m2 je pravidelně udržovaná a nabízí dostatek soukromí a krásný výhled do lesa. Na mírně svažitém pozemku se nachází pečlivě osázená skalka, která zvyšuje příjemný pobyt na zahradě s dostatečným prostorem pro relaxaci, grilování nebo zahradničení. Parkování na vlastním pozemku.
Hrusice patří mezi velmi vyhledávané rekreační lokality díky výborné dostupnosti do Prahy, s krásnou okolní přírodou a navíc obec Hrusice žije příjemným společenským a sportovním životem. Tato nemovitost je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí trávit svůj volný čas v krásném prostředí a chtějí investovat do svého vlastního místa pro rekreaci a bydlení v přírodě.
Zvu Vás na prohlídku této nemovitosti a těším se na osobní setkání.
Základní údaje
Cena nezahrnuje
Provize
Dopravní spojení
Vlak
Elektřina
230 V, 400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroje vody
Studna vrtaná
Konstrukce
Jiná
Balkóny
Terasa
Parkování
Vlastní parkovací stání
ID nemovitosti
988113
Datum vložení
11. června 2026
Cena
3 645 000 Kč
Vlastnictví
soukromé
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha pozemku
487 m²
Plocha užitná
48 m²
Plocha zastavěná
43 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
