Prodej stavební parcely 1 011 m², Srbova, Praha
35 000 000 Kč
Popis nemovitosti
Nabídka dvou pozemků o rozloze 548 m² a 471 m² v této lokalitě představuje mimořádnou příležitost pro investory či developery. I když pozemky spolu přímo nesousedí a jsou odděleny jiným vlastníkem, je možné je prodat jednotlivě nebo ideálně jako celek. Tato flexibilita umožňuje různé možnosti využití dle potřeb a záměrů kupujícího. Na větším pozemku stojí domek k demolici, oba pozemky je třeba vyklidit.
Investice do nemovitostí v této části Prahy 8 nabízí perspektivu zhodnocení díky rostoucí atraktivitě a rozvoji celé oblasti. Dostupnost lokality je vynikající. .
Pokud jde o možnosti výstavby, existuje písemné stanovisko potvrzující, že lze v této lokalitě realizovat stavební úpravy, včetně novostaveb. I přes platnou stavební uzávěru je možné získat výjimku, přičemž každý projekt podléhá individuálnímu posouzení investorem stavby Libeňské spojky a dalšími dotčenými orgány, včetně Rady hlavního města Prahy. Cílem posouzení je zajistit, aby plánovaná výstavba nebyla v kolizi s budoucí realizací Libeňské spojky nebo jejího zázemí.
Základní údaje
Dopravní spojení
Autobus, MHD, Silnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Inženýrské sítě
Plyn
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N04923
Datum vložení
před 18 dny
Plocha celková
1 011 m²
Plocha pozemku
1 011 m²