Prodej stavební parcely 2 016 m², Nejdek

3 225 600 Kč
1 600 Kč za m² | 1 600 Kč/m2, včetně provize

Nemovitost nabízí

Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.
Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň-Východní Předměstí

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek P02 o výměře 2 016 m2 v krásné a klidné lokalitě Nový Fojtov u Karlových Varů, katastrální území Nejdek – Fojtov.Pozemek se nachází na okraji obce, v přírodní lokalitě u lesa, v prostředí s rozptýlenou obytnou a rekreační zástavbou. Místo je slunné, klidné a velmi příjemné — ideální pro rodinné bydlení s dostatkem prostoru, soukromí a zeleně.Velkou výhodou je dostupnost. Karlovy Vary jsou vzdálené přibližně 10 minut jízdy autem a nabízí kompletní občanskou vybavenost — školy, školky, zdravotní péči, obchody, služby, restaurace, kulturu i lázeňské zázemí. Zároveň je zde dobré dopravní napojení směrem na Prahu po hlavním tahu / dálnici D6.Okolí Nového Fojtova nabízí skvělé možnosti pro aktivní život v přírodě. V blízkosti najdete lesy, turistické trasy, cyklostezky, běžkařské trasy, možnosti lyžování, golf i krásná místa pro procházky a odpočinek.Pozemek je dle územního plánu města Nejdek veden v ploše BV1 – bydlení v rodinných domech venkovského charakteru a je určen pro individuální výstavbu rodinného domu. Navržená zástavba počítá s nízkopodlažním rodinným domem až do 2 nadzemních podlaží + podkroví.Díky výměře pozemku lze uvažovat o pohodlném rodinném bydlení s velkorysým zázemím — například o domě, kde bude hlavní obytná část v přízemí a v horním podlaží vznikne samostatný apartmán pro hosty, dospívající děti, rodiče nebo rekreační využití. Konkrétní řešení je vždy nutné ověřit dle územního plánu, regulativů a příslušných povolení.Technické informace:Projekt je zpracován ve stupni dokumentace pro společný souhlas. V rámci projektu je řešeno zásobování vodou z vlastního vrtu, likvidace splaškových vod pomocí domovní ČOV a hospodaření s dešťovou vodou formou retence a vsakování.Elektrická energie je řešena novou přípojkou NN s elektroměrovým rozvaděčem na hranici pozemku. Plyn ani veřejná kanalizace v lokalitě nejsou.Přístup k pozemku je zajištěn z místní asfaltové komunikace / zpevněné účelové komunikace. U rodinného domu jsou navržena 2 parkovací stání na vlastním pozemku.Předmětem prodeje je pozemek. Samotnou výstavbu rodinného domu, včetně projektu a realizace, si kupující zajišťuje samostatně.Tento pozemek je ideální pro klienty, kteří hledají klidné a slunné místo v přírodě, ale zároveň chtějí mít Karlovy Vary i hlavní dopravní tahy pohodlně dostupné.V případě zájmu Vám rádi zašleme další informace, parcelaci, technické podklady a domluvíme osobní prohlídku pozemku.