Prodej pozemků, strana 543

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
10 931 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Pražská tř.

Nabízíme Vám parcelu o výměře 1035 m2 v Pražské ulici vhodnou pro výstavbu činžovního domu nebo obchodní či kancelářské budovy. V územním plánu...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
Cena na dotaz
Za Otýlií

Nabízíme k prodeji pozemek, které se nachází v atraktivní lokalitě v části obce České Budějovice 4. Pozemek o velikosti 1.965 m2 je veden dle...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
Cena na dotaz

Nabízíme k prodeji pozemky, které se nachází v atraktivní lokalitě a naprosto lukrativní lokalitě v části obce Vráto u Českých Budějovic. Pozemek o velikosti...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
1 912 350 Kč

Nabízíme vám dva rozsáhlé nezasíťované pozemky v obci Vitín (možnost napojení na sítě), které jsou v územním plánu obce vedeny jako stavební parcely....

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
13 033 900 Kč

Nabízíme Vám stavební pozemek o rozloze 4326 m2 vhodný jako investice mezi Břilicí a Třeboní. Jedná se o velmi žádanou lokalitu, kde se počítá...

Vloženo 24. 1. 2023
Cena:
7 354 200 Kč

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o rozloze 4.266 m2, který se nachází v atraktivní lokalitě a naprosto krásném a tichém prostředí v obci Frymburk...

Vloženo 24. 1. 2023
Cena:
3 500 000 Kč

Představujeme pozemek určený k výstavbě domu o celkové ploše cca 1935m2 a dále podíl 1/2 na nově vzniklé přístupové cestě o výměře 125m2...

Vloženo 17. 1. 2023
Cena:
1 800 000 Kč

Pozemky o výměře 12.172m2 v obci Neškaredice, 3km od Kutné Hory, možno rozdělit na 14 samostatných parcel. Pozemky...

Vloženo 17. 1. 2023
Cena:
13 997 800 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji stavební pozemek v Tachově o celkové výměře 1230 m2. Pozemek se nachází na okraji města Tachov. Jedná se...

Vloženo 10. 1. 2023
Cena:
3 690 000 Kč

Rozhodli jste se stavět a hledáte pozemek nedaleko Čáslavi a Kutné Hory? Tak nyní tady jeden takový pro Vás máme. Dle sdělení referenta stavebního se...

Vloženo 10. 1. 2023
Cena:
1 100 000 Kč

Prodej zahrady 2 085 m² Knínice, okres Blansko 479 550Kč ( 230Kč za m²) Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním...

Vloženo 29. 12. 2022
Cena:
479 550 Kč

Prodej pozemku v klidné lokalitě. Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 6.354 m2. Jedná se o parcelní číslo 1196/1. Cena činí 350,-Kč/m2...

Vloženo 20. 12. 2022
Cena:
2 223 900 Kč

Prodej pozemku v klidné lokalitě. Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 8.803 m2. Jedná se o parcelní číslo 192/1. Cena činí 350,-Kč/m2...

Vloženo 20. 12. 2022
Cena:
3 081 050 Kč

Prodej pozemků v klidné lokalitě. Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 15.157 m2. Jedná se o parcelní čísla 1196/1 a 192/1. Cena činí...

Vloženo 20. 12. 2022
Cena:
5 304 950 Kč
Obránců míru

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Oseku, ul. Obránců míru. Pozemek má výměru 1000 m2, je rovinatý a z části oplocený. Vjezd na pozemek...

Vloženo 20. 12. 2022
Cena:
2 145 000 Kč
Plzeňská

Nabízíme k prodeji zahradu v osobním vlastnictví o celkové výměře 547 m2 nacházející se v Toužimi v ulici Plzeňská. Elektrická přípojka je...

Vloženo 14. 12. 2022
Cena:
470 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v komerční a průmyslové zóně Týna nad Vltavou. Jedná se o rovinatý udržovaný pozemek o rozloze 2363 m2. Na hranici...

Vloženo 7. 12. 2022
Cena:
Cena na dotaz

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek, který se nachází v krásné oblasti Vysočiny, na kraji obce Bransouze, vzdálené 7 km od městyse...

Vloženo 6. 12. 2022
Cena:
2 500 000 Kč

Prodej pozemku o výměře 3241 m2 v Rajhradě u Brna. Pozemek se nachází poblíž bytové zástavby. V současné době je využíván jako zahrada. V územním...

Vloženo 10. 11. 2022
Cena:
3 403 050 Kč

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? ?V exkluzivním zastoupení majitele...

Vloženo 4. 11. 2022
Cena:
50 302 Kč