Prodej garáže 18 m², Lesní, Plzeň Doubravka
750 000 Kč
G
Popis nemovitosti
Nabízíme k prodeji garáž o výměře 18 m², situovanou v Lesní ulici, v klidné části Plzně, na Doubravce. Objekt je zděný, v dobrém stavu. Garáž má plechová vyklápěcí vrata, která jsou zčásti zkorodovaná (foto) a budou vyžadovat opravu nebo výměnu. V garáži je k dispozici elektrická přípojka 230 V, což umožňuje pohodlné využití různých elektrických zařízení přímo v garáži. Tato vlastnost je velkou výhodou pro ty, kdo hledají multifunkční prostor nejen pro parkování vozu.
Garážový komplex spravuje Spolek vlastníků garáží, který vybírá aktuálně roční poplatek ve výši 1 200,- vč. elektřiny. Pro následující rok dojde s největší pravděpodobností k navýšení na 2 500,-/rok. Aktuálně se jedná o odkupu přístupového pozemku od státu a očekává se investice do koupě podílu na něm ve výši 35 000,- Kč. Součástí areálu je také společné WC a servisní jámy.
Vzhledem k lokalitě a dostupnosti je garáž ideálním místem pro obyvatele Doubravky a okolí, kteří hledají bezpečné a dostupné místo pro své vozidlo. Cena je včetně právního servisu. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Základní údaje
Elektřina
230 V
Konstrukce
Jiná
Parkování
Garáž
ID nemovitosti
1552
Datum vložení
předevčírem
Cena
750 000 Kč
Stav nemovitosti
Dobrý
Plocha pozemku
18 m²
Plocha obytná
18 m²
Plocha užitná
18 m²
Plocha zastavěná
18 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
