Prodej bytu 2+1 87 m², Řipská 1677, Praha Vinohrady
Cena na dotaz
G
Popis nemovitosti
Dům který poznáte na první pohled!
Stačí zvednout oči vzhůru a pod střechou vás přivítají 4 postavy, které jako strážci vzhlížejí na Vinohradskou a dávají nároží jeho nezaměnitelný výraz.
Nabízíme Vám jedinečnou příležitost, stát se majitelem pěkného bytu na prestižní adrese v srdci pražských Vinohrad. Tento prostorný byt o dispozici 2+1 se nachází v krásném činžovním domě a je ihned k nastěhování. Jeho mimořádným bonusem jsou dva balkóny. Jeden směrem do Řipské a druhý směrem do Vinohradské .
O bytový dům se velmi dobře stará bytové družstvo vlastníků domu, je bezbariérový a nový výtah jezdí až do 4. patra, kde se nachází prodávaný byt. Rozvody vody jsou v plastu, včetně stoupaček a elektřiny, která je v mědi. Dům je vybaven u vchodu interkomem - moderní komunikací a čipy. Internet hradí družstvo a jediné náklady na bydlení je odvoz odpadu, úklid 1200,-Kč, topení zajišťuje kotel, který je kondenzační úsporný a elekřinu lze nastavit podle počtu osob. A ještě jeden detail který tuto adresu dělá nezaměnitelnou - přímo v domě najdete oblíbenou restauraci u Tellerů. Provozovny v přízemí domu, zaručují družstvu pravidelný příjem. Výnos z pronájmu přízemních nebytových prostor je využíván na renovace domu.
Dispozice a vybavení bytu:
Byt s celkovou plochou 87m2 se dvěma balkóny je umístěn ve 4. patře a je ideálním místem pro rodinné bydlení nebo jako investice. Vysoké stropy výrazně umocňují reprezentativní charakter bytu.
Tento dojem podtrhuje také prostorná vstupní hala o velikosti 12,7m2, na kterou navazuje koupelna 4,48 m2 s vanou, umyvadlem a novým plynovým kotlem, který zajišťuje ohřev teplé vody a vytápění celého bytu. Dále k dispozici praktická spíž 1,63 m2 a samostatná WC 1,10m2.
Velký obývací pokoj 26,50 m2 se může pyšnit výhledem na římskokatolický farní kotel na náměstí Jiřího z Poděbrad. Další obytná místnost 23,10m2, může sloužit jako jídelna, pracovna nebo samostatný pokoj. Kuchyň o velikosti 15,95m, vybavená spotřebiči a samostatně uzavřena.
K bytu také náleží sklep v suterénu domu. Pro řidiče, možnost parkování před domem v zóně pro rezidenty.
Výhody této lokality:
Je zde skvělá dopravní dostupnost - stanice metra Jiřího z Poděbrad a několik tramvajových linek v docházkové vzdálenosti cca 3min. Bohatá občanská vybavenost - školy, školky, lékaři, zajímavé obchody všeho druhu a rozmanité restaurace a kavárny v bezprostředním okolí. Pouhé 2 minuty od domu máme supermarket Albert.
Velké nákupní centrum Atrium Flóra se nachází 700 metrů od domu a za pouhých 10 minut dojdete procházkou do Grébovky nebo Riegrových sadů.
Domluvte si prohlídku a přijďte se přesvědčit, že právě tady může být váš nový domov.
Základní údaje
Dopravní spojení
Autobus, MHD, Silnice, Dálnice
Elektřina
110 V, 230 V, 400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Způsoby vytápění
Lokální - plynové, Ústřední - plynové
Konstrukce
Zděná
Balkóny
Balkon, Lodžie
Druhy bytů
Podkroví
Inženýrské sítě
Telefon, Internet
Parkování
Vlastní parkovací stání
ID nemovitosti
N90818
Datum vložení
předevčírem
Vlastnictví
družstevní
Stav nemovitosti
Bezvadný
Plocha užitná
87 m²
Patro
4.
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
