Sousedé
(1/6)
3 280 399 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:802950
Datum aktualizace:8. srpna 2022

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji ovocný sad v osobním vlastnictví o rozloze 2804 m?, který se nachází v Řepčíně - část města Olomouc. Pozemek se nachází v klidné části města s přístupem po asfaltové obecní cestě. Jedná se o rovinatý pozemek, kde se nachází ovocné stromy. Pozemek vedený jako zahrada, je vhodný k sadařství. Ze zahrady je pěkný výhled na okolí. Pozemek není oplocený. Bližší informace Vám ráda sdělím po telefonu.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
802950
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Michaela Žáková
Michaela Žáková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé