Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
380 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
135 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:636522
Celková plocha:2.807 m2
Datum vložení:20. června 2018
Datum aktualizace:20. června 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zahradu v Sobotíně. V současné době je pozemek využíván jako plantáž vánočních stromků - převážně jedle, které jsou součástí prodeje. Celková výměra je 2807 m2, v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Přístup je zajištěn po zpevněné obecní komunikaci. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Pro více informací volejte makléři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
636522
Celková plocha
2807m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde