Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
440 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
710 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:635792
Celková plocha:620 m2
Datum vložení:18. června 2018
Datum aktualizace:18. června 2018

Popis nemovitosti

Prodej pozemku o velikosti 620 m2 v obci Řendějov, část Starý Samechov. Pozemek je veden jako zahrada a je umístěn v územním plánu obce. Na pozemku je vlastní vrtaná studna a přivedená elektřina. Je vhodný pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je na příjemném místě s dostatkem soukromí a výhledem do okolí. Částečně oploceno. Příjezd k pozemku i vjezd na pozemek je bezproblémový.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna vrtaná
ID nemovitosti
635792
Celková plocha
620m2
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde