Sousedé
(1/6)
250 000 Kč
Přepočet na m2:
144 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:62
Plocha pozemku:1.735 m2
Datum aktualizace:24. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek typu zahrada v Louce u Litvínova . Tato nemovitost se nachází na samotě v okraji obce a celková plocha činí 1735m². Vozovka je zpevněná a také pokrytá štěrkem a šotolinou. Díky dostupnosti vlaku a městské hromadné dopravy je tato lokalita dobře přístupná.

Tento pozemek nabízí jedinečnou příležitost pro vytvoření vašeho vlastního ráje. Jeho rozsáhlá plocha umožňuje realizovat různé zahradní projekty, jako je vytvoření krásné zahrady s květinovými záhony, ovocnými stromy a zelenými trávníky. Zde si můžete vytvořit své vlastní soukromé útočiště, kde si budete moci užívat klidu a pohody.

Díky ideálnímu spojení s dopravní infrastrukturou budete mít snadný přístup k okolním oblastem. Nedaleký vlakový spoj a městská hromadná doprava vám umožní pohodlně se dostat do centra města či dalších oblastí.

Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí, ve kterém si mohou vytvořit svůj vlastní ráj. Zde si budete moci užívat příjemného relaxu a odpočinku v oáze klidu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme si termín prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
ID nemovitosti
62
Celková plocha
1735m2
Užitná plocha
1735m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Daniel Viedemann
Daniel Viedemann
Zobrazit
kontakt
win win business s.r.o.

© 2024 Sousedé